امروزه با رشد کسب و کارهای کوچک خانگی و کارگاهی، همچنین نیاز به مدیریت بهتر تماس‌های درونی و بیرونی، سازمان‌ها و افراد گرایش به استفاده از مرکز تماس ابری و خدمات تلفن سانترال و VoIP پیدا کرده اند. تلفن‌های داخلی تحت شبکه و اینترنتی دارای مزایایی هستند که موجب محبوبیت این نوع از سرویس تلفنی شده است. تلفنچی با در نظر گرفتن نیازهای کاربران، اقدام به طراحی و راه اندازی سرویس تلفن ابری VoIP کرده که برای انواع کسب و کارهای اینترنتی، سازمان‌های کوچک و بزرگ قابل استفاده و بهره برداری است.

مزایای مرکز تماس ابری تلفنچی

از مزایای مرکز تماس ابری تلفنچی می‌توان به امکان جابجایی سرویس بدون نیاز به بستر سیم مسی و یا تغییر شماره اشاره کرد. این مهم خصوصا در رابطه با دفاتر کوچک اداری، یا شرکت‌های شعبه دار و غیر متمرکز، بسیار کارآمد بوده و موجب کاهش هزینه‌های آتی شرکت خواهد شد. همچنین پنل مدیریتی تلفنچی به صورت کاربرپسند و با رابط کاربری ویژه طراحی شده که به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به دانش اضافه، یا استخدام و بکارگیری نیروی فنی VoIP کلیه نیازهای جاری خود را بر بستر شبکه تلفنی خود برطرف سازد.

تلفنچی به شما اجازه می‌دهد به راحتی نسبت به تعریف داخلی‌های مورد نظر خود اقدام کنید، و کلیه خدمات مشابه با تلفن‌های سانترال را روی شبکه ابری تلفنچی داشته باشید. ویژگی افزوده این طرح بر تلفن‌های سانترال و شبکه‌های محلی، امکان برقراری تماس داخلی بین دفاتر در نقاط مختلف جغرافیایی بدون نیاز به سیم کشی و استفاده از تجهیزات خاص و فقط بر بستر اینترنت است.

مطالب مرتبط:  مزایای تلفنچی برای دورکاری

هزینه راه اندازی به صرفه

هزینه راه اندازی سرویس تلفن ثابت ابری، برای کاربران در مقایسه با سرویس‌های محلی VoIP و سیپ ترانک، در حدود یک پنجم تا یک دهم خواهد بود، که این یکی از مهمترین مزایای استفاده از سرویس‌های ابری است که در دنیا با رشد صعودی مورد استقبال همگان قرار گرفته است.

پنل مدیریت تلفنچی، علاوه بر امکان مدیریت سیستم تلفن، به شما امکان ایجاد ساختارهای کنترلی، زمان بندی و پایشی می‌دهد. از جمله این امکانات می‌توان به تعریف زمان کاری، ایجاد سرویس تلفن گویا بدون داشتن تخصص و فقط با چند کلیک ساده اشاره کرد. همچنین تلفنچی می‌تواند برای مراکز تماس مورد استفاده قرار بگیرد، و امکانات نظر سنجی و ارتباط مشتریان تعبیه شده در بستر مدیریت آن به سازمان و دفاتر کاری اجازه پایش و نظارت بیشتر بر ارتباطات ورودی خود را خواهد داد.

شماره خط تلفنچی همانند شماره خط‌های ثابت بوده و با پیش شماره ۰۲۱ قابل تهیه است. شما می‌توانید به راحتی از این شماره ثابت حتی در استان‌های خارج از پیش شماره استفاده کنید که این از دیگر مزایای سرویس تلفن ابری تلفنچی است. همچنین امکان دایورت کردن تلفن، و مدیریت ارجاع تماس‌ها موجب انعطاف پذیری حداکثری سرویس تلفن شما می‌شود که در بعضی موارد در مورد خطوط شهری و VoIP محلی غیر قابل اجرا است.