شرایط و قوانین استفاده از خدمات

حقوق معنوی

شما با مشاهده یا استفاده از محتوا، ابزارها، سرویس‌ها و دیگر موارد، در جایگاه یک کاربر عادی یا یک کاربر عضو شده، قوانین و تعهدهای تلفنچی را به رسمیت می‌شناسید. هم‌چنین خود را متعهد خواهید دانست که از آخرین به‌روزرسانی این قوانین و تعهدها آگاهی داشته باشید. ما از اسامی تلفنچی و telefonchy و دیگر ترکیب‌های این کلمات استفاده می‌کنیم. تمام حقوق مادی و معنوی این اسم، ایده‌های به‌کارگیری شده، محصول، سرویس و محتوای منتشر شده به هر شکل در وب‌سایت https://telefonchy.com و تحت هر زیردامنه‌ی آن برای شرکت آواتا محفوظ است و استفاده و بهره‌برداری از آن به هر شکل بدون مجوز کتبی از هییت مدیره‌ی این شرکت غیرقانونی تلقی خواهد شد.


قوانین جمهوری اسلامی ایران

شرکت مادر تلفنچی در کشور ایران ثبت شده است و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند؛ در نتیجه، انتشار و توزیع هرگونه محتوای مجرمانه از نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا محافظت از آن به‌کمک خدمات تلفنچی به هر شکلی، برخلاف قانون و ناقض شروط این توافق‌نامه است. ما محتوای مجرمانه و فیلتر شده را در تلفنچی نمی‌پذیریم و به‌محض آگاهی یافتن از توزیع و محافظت چنین محتوایی، از این امر جلوگیری خواهیم کرد؛ در چنین حالتی وجه دریافتی از مشتری نیز برگردانده نخواهد شد.

انتشار محتوا و تصاویر غیراخلاقی و جنسی، حمایت، همکاری یا فروش مواد مخدر، تجهیزات کشتار جمعی، همکاری و حمایت از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب داخلی و خارجی یا هر فعالیت دیگری که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، مشمول ممنوعیت توزیع و محافظت در تلفنچی خواهد شد.


حقوق مولف (Copyright) و سایر قوانین نافذ بین‌المللی

شما با استفاده از تلفنچی می‌پذیرید که قوانین و عرف بین‌المللی اینترنت و قوانین و عرف نافذ در هر مورد یا منطقه مشمول خدمات تلفنچی را رعایت می‌کنید و هیچ‌گونه اقدامی که به هر شکل موجب ایجاد مسوولیت حقوقی یا مالی خارج از حدود تعهدات شرکت برای تلفنچی شود، انجام نمی‌دهید، و با وقوع این امر، تمامی مسوولیت‌های حقوقی و مالی مرتبط را به‌عهده می‌گیرید.

تلفنچی این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان به صلاح‌دید و تشخیص خود و براساس شکایت‌ها و گزارش‌های وارده از سوی سازمان‌ها و نهادهای نافذ اینترنت و نهادها و اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به توقف عرضه‌ی خدمات به شما اقدام کند. در این موقعیت، وجوه پرداختی برگردانده نخواهد شد.


مسوولیت محافظت از رمز عبور

تلفنچی تلاش کرده است تا کاربران نتوانند از رمز عبور ساده استفاده کنند، اما ممکن است کاربران از رمزهای عبور متداول استفاده کنند یا در حفظ و نگه‌داری رمز عبور خود دقت کافی را نداشته باشند؛ در این موقعیت با سواستفاده از آن رمز عبور ممکن است خط تلفن متصل به تلفنچی، با اختلالاتی مواجه شود یا مورد سواستفاده قرار بگیرد. در این موقعیت تلفنچی هیچ‌گونه مسوولیتی را قبول نمی‌کند.

تلفنچی به‌شدت تاکید می‌کند از رمز عبورهای پیچیده استفاده کنید و از انتشار آن به‌شکل مجازی و فیزیکی بپرهیزید.


اطلاعات محرمانه

شما با استفاده از خدمات تلفنچی و عبور تماس های خود از این سامانه ابری، این اجازه را می دهید که تلفنچی تمام درخواست های تماس شما را دریافت، بررسی و تحلیل کند. آمار و گزارش های به دست آمده از مجموعه ی این عملیات ها در پنل کاربری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تمام اطلاعات مربوط به کاربر، شامل اطلاعات شخصی، تماس ها و محتوای صوتی آنها، اطلاعات داخلی ها و اپراتور ها نزد تلفنچی محرمانه قلمداد می شود و در صورت تبعیت از قوانین، در اختیار هیچ شرکت یا نهاد ایرانی یا بین المللی قرار نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است حکم قضایی رسمی دادگاه جمهوری اسلامی ایران بر تمامی قوانین محرمانگی گفته شده یا گفته نشده اولویت دارد.


نکات مربوط به سرویس ها

 • استفاده از نام و نام خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است. درصورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب کاربر خاطی مسدود می شود.
 • شما با عضویت در تلفنچی، دریافت تماس ها و پیامک های مربوطه را میپذیرید و حق اعتراضی در این مورد برای خود متصور نخواهید شد. (البته ما هم از اسپم بیذاریم!)
 • مسئولیت وارد کردن هرگونه اطلاعات اشتباه و غیر واقعی اعم از نام و نام خانوادگی، شماره همراه و... به عهده کاربر است.
 • درصورت خریداری کانال مازاد برای خطوط تلفن، کاربر ملزم به پذیرش و امضا قرارداد با سرویس دهنده اینترنتی (آسیاتک) خواهد بود.
 • امکان لغو سرویس یا خط و بازگشت هزینه فقط در شرایطی ممکن است که تلفنچی در اجرای وظایف و خدمات خود دچار مشکل باشد و در غیر این صورت امکان پذیر نمی باشد.
 • کاربر به هیچ عنوان نباید نسبت به پرداخت وجه و خرید شارژ از طرقی به غیر از سامانه تلفنچی اقدام نماید. درصورت وقوع، تمام مسئولیت ها به عهده کاربر می باشد.
 • کاربر با خرید سرویس یا شماره تلفن از تلفنچی، میپذیرد که هزینه تعرفه مکالمات در تماس ها، طبق تعرفه ثبت شده در تلفنچی محاسبه گردد.
 • ارائه فاکتور رسمی برای هیچکدام از موارد خریداری شده مشتریان امکان پذیر نمی باشد و مشتریان گرامی صرفا میتوانند از طریق منوی فاکتورها در پنل کاربری خود اقدام به مشاهده فاکتور های خود نمایند.
 • پشتیبانی خدمات ابری فقط بصورت تیکتی میباشد و درصورت عدم استفاده از پشتیبانی تلفنی، به مدت یک سال خواهد بود و پس از آن، تلفنچی تعهدی نسبت به انجام امور پشتیبانی نخواهد داشت.

شرایط و قوانین استفاده از پیامکچی

دقت نمایید کلیه پیامک های ارسالي شما تحت کنترل دقیق سیستم مانیتورینگ می باشد و از آنجایی که این سامانه جهت اطلاع رسانی، تبلیغات و موارد اینچنین طراحی شده، هرگونه پیامک با محتوای ذیل جرم محسوب شده و در صورت مشاهده، سریعا مراتب به صورت آنلاین به پلیس فتا گزارش خواهد شد و هیچ وجهی به کاربر عودت داده نمي گردد.

 • کلیه پیامک ها با محتوای غیر اخلاقی، توهین، شوخی، جوک، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه، سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی، ارسال پیامک از طرف بانک یا اپراتور ها (همراه اول و ایرانسل) و ارسال هرگونه پیامک که به نحوی فرستنده در آن مشخص نباشد.
 • کلیه پیامک ها در حوزه پزشکی، پیراپزشکی، دارویی، آرایشی - بهداشتی، ترک اعتیاد و ... بدون مجوز رسمی از وزارت بهداشت و نامه کتبی از سازمان نظام پزشکی کشور.
 • ارائه تسهیلات و وام های بانکی، خرید و فروش فیش حج، تور های داخلی و خارجی بدون مجوز.
 • هرگونه پیامک که با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت داشته باشد.
 • پیامک هایی که باعث تشويش اذهان عمومي گردد و به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب رساند.
 • پیامک هایی که با سياستهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت داشته باشد.
 • ارسال پيامک هاي جعلي از طرف شرکت ها و بانک ها با محتواي مشترک گرامي شما برنده .... شده ايد و ...
 • ارسال هرگونه پيامک از طرف نهاد هاي دولتي و امنيتي مانند مخابرات، وزارت اطلاعات، نيروي انتظامي و...
 • تبليغ وب سايت ها، سرويس ها و يا کالاهايي که بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشند.
 • به دليل فيلترينگ شديد مخابرات، کاربر موظف است قبل از ارسال پيام انبوه، يک بار به صورت تست، متن مورد نظر را بر روي گوشي همراه خود ارسال نموده و از رسيدن آن به گوشي اطمينان حاصل فرمايد. در صورت فيلتر شدن پيام ها، اين سامانه مسئوليتي بر عهده نمي گيرد.
 • ارسال پیامک با محتوای فروش "زمین" در شمال کشور ممنوع بوده و در سایر نقاط، می بایست در متن پیامک، شماره ثابت ذکر گردد.